“Злизував кров з ножа”: матір 14-річного сина-різника, оприлюднила жахливі кадри (відео)

Нові подробиці виплили у справі щодо різанини, яка трапилась в Вишневому під Києвом, у березні.

Про це повідомляють у матеріалі “Надзвичайних новин“.

Тоді, 14-річний хлопець з ножами напав на свою тітку з маленьким братчиком. Нападник неодноразово вдарив ножем свою тітку, після того як жінка вже лежала у калюжі крові, юнак посміхаючись облизував закривавлені ножі.

Жінці чудом вдалось вижити, вона згадує, що перед тим як втратити свідомість, встигла зателефонувати сестрі, матері нападника.

Bez nazvanyya 2
Телефон постраждалої жінки / фото fakty.com.ua

Однак підліток прагнув крові, він не переставав різати свою тітку. Коли на подвір’я будинку забігла його мати, спочатку він і її хотів зарізати, кричучи лише – “Вб’ю, вб’ю, вб’ю”. Проте почувши, що поліція вже в дорозі, швидко втік з дому.

За однією із версій, за таким нелюдським вчинком 14-річного Арсенія може стояти колишній чоловік її тітки, який довгий час планував помсту.

Мама підлітка-нападника додає, що її син – особливий, оскільки у дитинстві йому діагностували розлади аутистичного спектру, а саме – синдром Аспергера.

У своїх щоденниках юнак детально описував свою головну мрію: аби всі його кривдники померли жорстокою та кривавою смертю.

Ось уривок з його щоденника:

Я хочу їх ЗНИЩИТИ!!! Я хочу взяти ніж, бейсбольну біту, бензопилу, гранатомет, кулемет, два мачете, дві катани, щоб їх знищити, а потім їх тіла залишити в якому-небудь занедбаному будинку.

Хочу найняти собі найманого кілера, щоб він убив моїх недругів. І я заплатив би йому за це все свої гроші і віддав би цінні речі, але крім планшета, і дуже добре віддячу

https://www.youtube.com/watch?v=CWHqs-ULlR8

Зараз школяр мешкає не з родиною, а у батьків одного з однокласників. Стало відомо, що вони є близькими друзями того самого колишнього чоловіка, який, за словами жінок, міг бути причетний до планування кривавої розправи.

Читайте також: «Займався спортом і танцями, тепер залишився без ніг»: потяг переїхав молодого хлопця.

Слідство у справі триває, проте у матеріалах не вистачає однієї важливої деталі. Як повідомляють жінки, на тітку 14-річний Арсеній напав із мисливським ножем її чоловіка. Проте зараз цей ніж, який використовують для оброблення туш тварин, залишився лише на кадрах відео.

Згідно з законом, Арсенію загрожує або ж довгий тюремний строк, або ж, якщо його визнають неосудним, тривале примусове лікування.