Одномісячна донечка Львівського священника поборола Covid-19, однак стан важкий

Дружину Львівського священника отця Петра Терлецького Катерину, перевели в терапевтичне відділення з палати інтенсивної терапії. Жінуа ще у листопаді потрапила в медзаклад з коронавірусом. Катерина передчасно народила доньку Даринку і в дівчинки діагностували Covid-19, дитинка подосі у стабільно важкому стані.

Повідомляє “Твоє Місто“.

Отець Петро розповідає, що завтра Катнрині мають зробити повторну комп’ютерну томографію, для визначення поточного стану.

“Катерину вже перевели з палати інтенсивної терапії у загальну. Вона ще дуже квола, дихає через маску, яка під’єднана до кисневого концентратора”, –  повідомляє отець Петро Терлецький.

Поточний стан доньки священнослужителя залишається, фактично без змін.

“У донечки стабільно важкий стан здоров’я. Вона досі знаходиться під «ковпачком», але вже Covid-від’ємна”, – доповнює отець.

Нагадуємо, Катерина Терлецька захворіла на Covid-19 ще 14 листопада. Жінка тиждень перебувала на лікуванні вдома, однак коли її стан погіршився, її госпіталізували у медичний заклад. Починаючи з 20 листопада жінка лежала у львівському міському пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова. Згодом її перевели у лікарню швидкої допомоги. Також, стан Катерини вже покращувався, жінку відключили від апарату ШЛВ. Жінка написала заспокійливого листа рідним.