Як зареєструвати компанію в Європі: вибираємо країну

Дуже часто хочеться розширити свій бізнес і вийти на великі ринки. Це звичайно не просто, але завдяки компанії legal welt зареєструвати свій бізнес у Європі буде не так вже й і важко. Вважається, що мати бізнес у Європі це не тільки престижно, а й вигідно: зменшується податковий тягар, оптимізуються фінансові потоки. В європейських державах реєструють свої компанії і транснаціональні корпорації, і приватні підприємці.

Які можливості відкриваються перед тими, хто реєструє свою компанію в Європі, і що потрібно для цього зробити? У кожній країні є свої особливості і вимоги, які не всім до душі.

Переваги відкриття компанії в Європі

Як ми вже відзначили, бути власником європейської компанії престижно: підвищується рівень довіри клієнтів, постачальників і розширюється географія діяльності. Крім того, європейський бізнес – це:

  • робота в умовах економічної і політичної стабільності;
  • підвищення безпеки активів і мінімізація ризиків;
  • доступ до розвиненій банківській системі;
  • невисокі процентні ставки по кредитах;
  • можливість уникнути подвійного оподаткування;
  • перспектива отримання громадянства або дозволу на проживання в Євросоюзі.

Необхідність відкриття компаній в європейських країнах виникає у підприємців, які бажають оптимізувати свої витрати на ведення бізнесу.

offornyie kompanii

Де відкрити фірму в Європі: вибираємо країну

Визначальними факторами при виборі країни є її географічне положення, особливості законодавства, економіко-політична стійкість, наявність угод про усунення подвійного оподаткування. Українські бізнесмени звертають увагу на загальносвітові тенденції і в той же час використовують можливості, надані найближчими до нас європейськими країнами.

Англія

У Великобританії компанії відкривають бізнесмени з різних країн. Причина в тому, що ця країна, будучи одним зі світових фінансових і торгових центрів, надає нерезидентам унікальні умови.

Переваги: Маючи компанію в Великобританії, ви можете укладати торговельні угоди в тих країнах, які ввели у себе обмеження на роботу з «класичними» офшорами. Валютний контроль над британськими компаніями не ведеться. Немає вимог до громадянства директора компанії – він може бути громадянином будь-якої країни. Активи компанії захищаються британським законодавством, а її філії можуть розміщуватися в будь-якій країні Євросоюзу. Згодом юридична особа отримує можливість відкриття рахунку в британському банку. Компанія в Великобританії – це високий діловий статус, коректність роботи податкових органів, простота оформлення при відносно низькій вартості щорічного змісту.

Ірландія

Незважаючи на те, що в Ірландії весь отриманий компанією прибуток оподатковується, багато хто вибирає саме цю країну.

Переваги: Ставка корпоративного податку тут є однією з найнижчих в Європі. Вона становить всього 12,5%. Податок на додану вартість – 21%. З Україною і багатьма іншими країнами у Ірландії діють угоди про усунення подвійного оподаткування. Для звітності будуть потрібні: податковий звіт, фінансовий звіт з аудитом, річний звіт. Однак директор компанії повинен бути резидентом Ірландії.

Латвія

Ця країна не є офшорною, тому весь прибуток компанії буде обкладатися податком. Однак тут створені дружні умови для бізнесменів-нерезидентів, а членство в Євросоюзі робить Латвію особливо привабливою для підприємців.

Переваги: Податок на прибуток – 15%. Компанію можуть також зобов’язати платити податки на нерухомість і на додану вартість. Реєстрація компанії в Латвії – запорука надійності, а процес управління фірмою тут не викличе труднощів. Володіти і управляти латвійською компанією дозволено фізичним і юридичним особам, в тому числі нерезидентам. Нерезидент може заснувати латвійську компанію одноосібно і керувати нею віддалено. Латвійським компаніям надаються вигідні умови кредитування. Власник бізнесу може отримати посвідку на проживання в Латвії для всієї своєї родини.

Швейцарія

Володіти швейцарською компанією – це престижно. Швейцарія має вигідне розташування в центрі Європи, є світовим фінансовим центром, та й в цілому завжди була оплотом стабільності і надійності. У будь-якого зареєстрованого тут бізнесу відразу створюється позитивний діловий імідж.

Переваги: Податок на прибуток, якщо більша його частина отримана за кордоном, становить 9%. В іншому випадку він може досягати 20-30%.

Кіпр

Це держава є і членом Євросоюзу, і офшорною зоною, що робить його особливо привабливим для тих, хто бажає зареєструвати компанію в Європі.

Переваги: Кіпр на відміну від інших офшорних зон не входить в чорний список в жодній країні, і компанія, відкрита тут, не притягне до себе підвищеної уваги. Купити офшор на Кіпрі або зареєструвати в цій юрисдикції нову компанію означає почати повноцінний європейський бізнес з найнижчим в ЄС оподаткуванням. До того ж Кіпр – популярне туристичне місце, тому на острові маса можливостей як для бізнесу, так і для відпочинку.

Ми розгянули тільки декілька основних країн, де часто реєструють свій бізнес іноземці. А для того, щоб не допустити помилок при реєстрації компанії в Європі та вибрати потрібну країну радимо Вам звернутися до Юридическая компания Легал Велт. Саме тут працюють професіонали, які допоможуть Вам швидко зареєструвати компанію у Європі та нададуть інші послуги пов’язані з веденням бізнесу за кордоном.