Новий рік – нові проєкти: стартувало нове кулінарне YouTube шоу, яке здатне розбурхати апетит та надати крила

Новий рік приніс україномовному YouTube нові таланти. Днями на його теренах стартувало нове кулінарне шоу «Їжа, що окриляє». Запустила цей канал молода дівчина з Львівщини – Наталя Пшик.

«Я обожнюю кулінарію та смачно поїсти і переконана в тому, що їжа – це не лише паливо для нашого організму. Це щось значно більше. Це те, що може надихати та надавати крила. Саме тому я створила свій влог, де й буду ділилися такими рецептами»,- розповіла дівчина.

Перша передача присвячена традиційній український страві, найпопулярнішому та найінстаграмнішому сніданку – сирникам. Проте цей рецепт відрізняється від вже відомим нам, бо він з дор блю, білим шоколадом та малиновим соусом.

«Сирники – це одна з моїх улюблених страв. Й до того ж – це корисно і не дивно, що існує стільки варіантів «традиційних» сирників. Та, якщо Вам, так як і мені захотілася відійти від буденності та спробувати щось нове та незвичне, то цей рецепт саме для Вас. Обіцяю, коли Ви приготуєте та скуштуєте ці сирники – зможете підкорити будь-які вершини»,-додає Наталя.

Рекомендуємо підписатися на канал «Їжа, що окриляє» аби не пропустити наступні рецепти, а ще таким чином ви зможете підтримати якісний україномовний you tube контент. Перший випуск влогу можете переглянути нижче: