35-річний українець згорів від пневмонії: перед цим помер батько, а мама перебуває у важкому стані

У місті Кропивницький сталася страшна трагедія. Від двохсторонньої пневмонії помер 35-річний директор магазину “Фуршет” Віталій Перепелиця. Місяць назад у чоловіка помер батько, а зараз у важкому стані перебуває його мати, яка має тільки 1% шансів на порятунок.

Про це повідомляє Танюша Чигвинцева, передає “Це моя Україна“.

Так, у своєму дописі вона зазначає наступне:

“Друзі, знайомі, колеги! Страшна трагедія спіткала сім’ю нашого колеги, директора магазину “Фуршет” міста Кропивницький Віталія Перепелицю!!! 10 грудня 2020 помер його батько. Незабаром після смерті батька сам Віталій потрапив до лікарні з двобічною пневмонією, потім в реанімацію і вчора ввечері його НЕ стало. Йому було 35 років. На даний момент мама Віталія знаходиться в реанімації у важкому стані, лікарі дають тільки 1% шансу на її порятунок. У Віталіка залишилася дружина і двоє синів 3-х і 11-ти років. У дружини зараз теж пневмонія і вона в шоковому стані. Вже витрачено великі кошти. Всі можливі ресурси вичерпані. Дуже прошу всіх небайдужих, хто має хоч найменшу можливість, допомогти їм впоратися з бідою, хоча б матеріально !!! Чи не залишіться байдужими, допоможіть молодій жінці з двома дітьми перенести це жахливе горе і вижити !!!

Номер карти подружжя Віталія 4149 4991 2523 5943 Ірина Перепелиця. У кого немає матеріальної можливості, зробіть репост. Якщо виникнуть питання, пишіть в личку. Заздалегідь дякую всім і дуже сподіваюся на вашу допомогу”

Раніше ми писали:

Фотограф в Карпатах зазнимкував пару диких рисів (фото).