Такого ще не було!: українські супермаркети заклеїли заборонений товар на період локдауну

Сьогодні, 8 січня вступають в силу нові обмеження, які запроваджені на наступні 14 днів. Цей локдаун має призупинити темпи поширення коронавірусу. Згідно цих обмежень заборонено продаж низки товарів у супермаркетах.

У перший день жорсткого карантину українці “підірвали” соціальні мережі своїм обуренням.

Супермаркети заклеїли стрічками “заборонку” на полицях, посилаючись на постанову Кабінету міністрів. Користувачі обурені тим, що під забороною опинилися шкарпетки, сміттєві пакети, лампочки, батарейки, свічки та інші непродовольчі товари.

Як видно на фото, опублікованих у мережі, супермаркети не прибрали товари з торгових залів. Замість цього огородили деякі полиці стрічками, повісили попередження і ввели доставку заборонених позицій.

650x867

Ось, що пишуть люди у соцмережах:

“Зайти в один магазин за продуктами і попутно там купити блокнот і шкарпетки не можна, а піти в салон краси можна… де логіка”

“У мене згоріла розетка і тепер, б***ь, я повинна сидіти без світла, тому що я не можу піти і просто купити нову. Локдаун же, мать вашу. Така маячня, боже…”

“Ось це взагалі маячня, в чому проблема продавати ті ж батарейки? Ну це обмеження явно не має ніякого стосунку до запобігання зараження… аби щось заборонити зайвий раз”,

“Кричу. Мийний засіб можна. Освіжувач повітря не можна”,

“Ох і дегроди. А якщо у мене вдома лампочка перегорить, мені що, в темряві сидіти?”

136338690 873331180169176 7599878966612179075 n

Читайте також:

“Будь ласка помоліться”: відомого хореографа Григорія Чапкіса знову госпіталізували.