У Німеччині проведена масштабна операція проти контрабанди людей: нелегальні заробітчани тепер під загрозою

У Німеччині в рамках масштабної операції по всій країні затримано п’ять ймовірних учасників міжнародного злочинного угруповання, що займається контрабандою людей, в тому числі незаконним працевлаштування заробітчан.

В операції, що почалася рано вранці у вівторок, 19 січня, було задіяно понад 400 співробітників правоохоронних органів. Обшуки і затримання проведені в федеральних землях Берлін, Нижня Саксонія, Північний Рейн – Вестфалія і Гессен.

Про це повідомляє прокуратура Кемптена і федеральна поліція в Мюнхені, передає “Це моя Україна“.

За даними слідства, це угруповання нелегально переправляла людей до Німеччини по так званому “балканському маршруту” як мінімум з квітня 2019 року. Відносно 19 осіб у віці від 21 до 44 років ведеться розслідування. Ці люди підозрюються в тому, що вони в складі злочинного угруповання нелегально перевезли в ФРН мігрантів не менше ніж в 23 випадках.

У правоохоронних органах зазначають, що злочинці діяли координовано і дуже професійно. Вони, наприклад, заздалегідь висилали за маршрутом розвідників для виявлення поліцейських. Федеральна поліція вийшла на слід банди після затримання одного з контрабандистів в серпні 2019 року. Ватажок угруповання був затриманий в Австрії в грудні 2020 року.

У міжнародному розслідуванні, крім Німеччини, брали участь Австрія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Нідерланди і Бельгія.

47521794 401

Варто зазначити, що це одне з найбільших угрупувань, яке незаконно переправляли заробітчан на роботу до Німеччини. Зараз ще проводитимуться додаткові розслідування, а це означає що заробітчани яких нелегально працевлаштували опинилися під загрозою депортації з країни.

Читайте також: “Дуже хотіла дитину”: у відомої співачки Юлії Началової після смерті народився син.