“Змалку прислуговував в церкві”: на Львівщині поховали сина священника

Сьогодні, 22 січня, у місті Дубляни, що на Львівщині провели в останню дорогу 28-річного Павла Високінського, сина священнослужителя місцевого храму Успення Пресвятої Богородиці отця Володимира. Лікарі боролись за життя молодого чоловіка 11 днів, однак програли у цьому двобої.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на “ЛМН“.

Як розповіла журналістам місцева мешканка пані Оксана, що смерть Павла, сколихнула все містечко, він був дуже позитивною людиною. Також вона повідомила, що його батько, отець Володимир, понад 30 років править у місцевому храмі, а померлий чоловік змалку прислуговував в церкві.

Після школи вивчився, працював економістом в «Епіцентрі». На роботі його сильно поважали. Хоча був ще молодим фахівцем, у деяких питаннях навіть старші працівники питали поради. Оженився, з дружиною мали двох синочків. Старшому Ромчикові восени два рочки виповнилося, а меншенький у грудні народився, ще не встигли охрестити. Павло своїми дітками натішитися не міг”, – ділиться місцева мешканка п. Оксана.

У містечку розповідають, що Павло Високівський занедужав одразу після Різдвяних свят.

10 січня йому стало погано, одразу відвезли у лікарню до Львова. Діагноз – гострий панкреатит. Як лікарі не боролися за його життя, все виявилося намарне – підшлункова відмовила. Для нас це шок: яке важке випробовування випало на долю таких добрих та щирих людей”, – додає Оксана.

Похорон відбувся сьогодні опівдні.

Читайте також, “Загинули в один день”: на Львівщині попрощаються з двома братами-близнюками, життя яких обірвала аварія.