Процедури апаратної, медичної та комплексної косметології в Одесі

Напередодні літа і пляжного сезону, жінки починають замислюватися про свою привабливості, шукають все нові і нові способи досягти задуманого ідеалу. Розглянемо один з цих способів – це корекція фігури. Це не просто спроба схуднути, а прагнення знайти жіночні форми свого тел, а також надати їм гарні лінії. Тут тільки варто сказати, що до всього необхідний грамотний підхід, а в даному випадку він повинен бути ще і комплексним.

Існують певні причини для цієї процедури: зайва вага, шкіра без натяку на пружність, “апельсинова кірка”, підвищена пігментація. Сам захід має на увазі викорінення жирових відкладень, що перешкоджають гарним пропорціям людського тіла. Але для того, щоб жирові клітини розщеплювалися в необхідних місцях, ці місця треба посилено стимулювати.

Тому впливати на організм необхідно цільними, єдиними курсами. Що можна виправити в боротьбі з недоліками і недосконалостями? Практично все. За допомогою сучасної косметології можна підібрати кожному пацієнтові персональний алгоритм дій на організм, який буде гарантувати вам гарний настрій, прекрасний зовнішній вигляд і невгамовну енергію.

Спеціальна коригуюча білизна

Це напевно найпростіший варіант з усіх існуючих. Але вирішити проблему воно цілком не зможе, а лише на час приховає недоліки. Білизна зазвичай високої якості, проте, при тривалому носінні може привести до неполадок в системі кровопостачання.

Процедури апаратної косметології

Попередні дії ці дії допомагають покращувати кровопостачання в «проблемних» м’яких тканинах організму, готують пацієнта до подальших регулювань. Тут застосовується всілякі масажі і терапія, націлені вивести все зайве і підготувати тіло до більш серйозної діяльності.

Деяки процедури дозволяють руйнувати і зменшувати жировий шар. Наприклад, озонотерапія. Це лікувальний, омолоджуючий процес, фізіотерапевтичного характеру. Він являє собою введення певної суміші з кисню і озону. Мезотерапія – це ще одна методика. Вона передбачає введення комплексу лікарських засобів безпосередньо під шкіру людини.

Дренажні методи

Застосовувані тут методи виводять токсини з організму. Для цього використовують пресотерапія, всілякі приємні тілу обгортання. Також застосовують апаратні методики, такі як лімфодренаж і целюлоліполіз. Викладемо основні принципи цих популярних методів.

pressoterapijaТаласотерапія це спа-процедура, заснована на лікуванні морською водою, водоростями, цілющою грязю і мулом. А так як вона дуже приємна і розслаблююча, то дозволяє поєднати відпочинок і турботу про красу і здоров’я. До того ж, це дуже поширена і доступна послуга в безлічі спа-центрів.

Пресотерапія в Одесі безболісна процедура, що усуває в організмі застій лімфи. Як приклад, лімфодренажний апаратний масаж або компресійний масаж послідовне стиснення різних частин тіла людини спеціальними манжетами з подачею в них стисненого повітря. Це і визначає тон процедури лімфодренаж або прессомассаж. Допомагає вивести з організму зайву рідину і токсини, позбавляє від набряків. Ефективний в різних стадіях ожиріння і целюліту.

Целлюлоліполіз – проводиться процедура тонкими, одноразовими голками, які є провідниками низькочастотного струму, який примушує жирові клітини посилено працювати. Такий процес має масу плюсів: зменшення сантиметрів за рахунок жирового прошарку, усунення «галіфе», формування «плоского» живота, і, що важливо, ефект тримається роками.Процедура трохи болюча, але добре переноситься і навіть подобається деяким пацієнтам. Більшість фахівців вважають її альтернативою ліпосакції.

Підтримуючі методи корекції

Вони означають підтримку отриманих результатів, як під час, так і після проведення процедур. Іншими словами, спорт і правильне харчування запорука успіху і його закріплення.

Ще існує такий метод як хірургічне втручання. Це, хоч і дієва, але все-таки, скоріше, крайній захід. Вона вимагає осмисленого рішення пацієнта і грамотної консультації фахівців. Але якщо іншого вибору немає, то постарайтеся вивчити цей спосіб з усіх боків і кутів, тому як операція є операція.

Часом жінці недостатньо просто схуднути, хочеться мати красиві форми і струнке тіло. У сучасному світі представлений широкий арсенал засобів, створених для того, щоб ви відчули себе щасливою людиною. Не скористатися всім цим найбільше упущення. Почитайте всю вище викладену інформацію, порадьтеся з хорошим фахівцем і підберіть оптимальну для себе програму. Вірте в свої сили і користуйтеся усіма представленими можливостями. І неодмінно залишайтеся молодими і привабливими.

Центр естетичної косметології “Комплімент” в Одесі пропонує широкий асортимент апаратної, медичної та комплексної косметології. Замовляйте за телефонами + 38 (048) 736-68-90, + 38 (094) 931-08-90 або на сайті https://compliment.ua/