Металочерепиця – переваги використання матеріалу на покрівлі

Металочерепиця є одним з найпоширеніших і цікавих покрівельних матеріалів, який приваблює користувачів як своєю вартістю, так і численними перевагами.

Ціна, довговічність і привабливість – головні аргументи “за” покупку металочерепиці

Перший полягає в тому, що вона вважається недорогим покрівельним матеріалом, а якщо врахувати тривалість її експлуатації (мінімум 50 років), то вкладення коштів в покрівлю свого житла або будь-якої іншої будівлі буде потрібно тільки один раз. Тепер людина зможе істотно економити на експлуатації покрівельного матеріалу, адже він не вимагає ніякого додаткового догляду та виконання ремонтних робіт. Тобто купити металочерепицю це хороше рішення з економічної точки зору.

Довговічність залежить від матеріалу, з якого виготовляється металочерепиця, процентного вмісту цинку, а також від обладнання, на якому буде відбуватися надання форм і розмірів. Це означає, що вибору виробника слід приділити особливу увагу.

Ефектний зовнішній вигляд також важливий. Металочерепиця є імітацією класичної керамічної черепиці. Тому за її допомогою покрівлю можна зробити естетичної та такою, що привертає увагу оточуючих. І при цьому зовнішні чинники матеріал нітрохи не псують. Цей момент пояснюється його унікальною структурою, тому його використовують в будь-якій кліматичній зоні. Такий покрівлі не загрожує тривалий вплив ультрафіолетових променів, снігу, дощу або граду.

3b27b809 0d13 422e 8d91 bd7389204d59

Вона довгий час зберігає насичений колір. Елементи покрівлі будуть зберігати яскравість забарвлення протягом десятиліть. Слід також зазначити, що значна частина сучасної черепиці виготовляється із застосуванням спеціальних добавок, які забезпечують додатковий захист покрівлі від зовнішніх впливів.

Кілька практичних переваг металочерепиці

Привертає увагу власників будинків і її невелика вага. Один квадратний метр черепиці важить близько 6 кілограмів, що дуже добре впливає на процес монтажу цього покрівельного матеріалу, а також на легкість і вартість його транспортування, а це додатковий чинник економії. Крім того, внаслідок такої невеликої ваги металочерепиця практично не створює навантаження на стіни будівлі, що є дуже важливим при облаштуванні покрівлі будівлі з проблемним фундаментом.

630 360 1520863748 8451

Велику перевагу металочерепиця має перед іншими покрівельними матеріалами завдяки швидкості монтажу. Сто квадратних метрів покриють за допомогою спеціальних саморізів всього два фахівці – і це за одну зміну.

Цей матеріал є економічно вигідним. Його часто використовують при обмеженому бюджеті, виділеному на будівництво. Але попри на доступну вартість, металева черепиця за своїми якісними характеристиками не поступається іншим, що мають вищу ціну, типам покрівлі. Матеріал для покрівлі зручно перевозити на будь-які відстані. При необхідності її можна акуратно складувати, компактно розмістивши не одну сотню квадратів.

Всі ці переваги роблять металочерепицю одним з кращих варіантів для покриття покрівлі