“Всі сядуть в тюрму на півроку”: на польському кордоні затримали близько сотні українців із фальшивими документами на роботу

Понад сотню іноземців із фальшивими дозволами на роботу в Польщі було впродовж декількох днів затримано на прикордонному переході в Медиці.

Про це інформує “Європейська правда”, передає “Це моя Україна”.

Підробками хотіли скористатися громадяни Молдови та України, які перетинали кордон на підставі біометричних паспортів.

“Окрім цього, вони представили додаткові документи з інформацією про умови і місце працевлаштування в Польщі”, – розповіла майор Ельжбєта Пікор, речниця Бескидського відділу прикордонної служби.

 

“Оскільки метою їхнього приїзду мала бути праця в Польщі, вони також показали заяви про доручення праці. Перевірка їх показала, що заяви були цілковито підроблені. На основі цих документів вони мали працювати обслуговуючим персоналом у готелях та працівниками складів в околицях Лодзі і на заході Польщі. Іноземці зізналися у використанні підроблених документів, стверджуючи, що це для них була перепустка на в’їзд до країн Європейського Союзу” – сказала вона.

Іноземці добровільно згодилися на покарання у вигляді шести місяців позбавлення волі з дворічним випробувальним терміном.

unnamed 1

Прикордонники повернули їх до України. Це була найчисельніша група людей з підробленими документами, затримана впродовж останніх років.