“Допоможіть встати на ноги”: молодій жінці з Львівщини потрібні кошти на реабілітацію

37-річній Ользі Рожкович, жительці села Козьова, що на Львівщині , потрібні кошти, аби перейти чергову реабілітацію у центрі«Модричі», що у Дрогобицькому районі. Жінці кілька років тому київські хірурги провели операцію на ключовому суглобі. Тепер їй треба постійні заняття з реабілітологами, аби вона змогла самостійно вставати та ходити.

Оля мешкає з батьками-пенсіонерами. У них немає таких коштів, аби поставити на ноги доньку. Тому звертаються по фінансову допомогу до небайдужих людей.

«Я, крім того, що на пенсії, ще на роботу ходжу. Але грошей катастрофічно бракує. Олі треба якнайбільше займатися з реабілітологами, та, на жаль, можливості такої нема. Ми зустрічалися з людьми, в яких був такий же діагноз, як і в доньки, – і вони після довгої реабілітації вставали на ноги. Оля теж про це мріє. Хоче хоча би декілька кроків зробити без нашої допомоги», – розповідає мама Ольги Рожкович Ірина Олексіївна.

Жінка зазначає, що після кожного курсу реабілітації стан доньки значно покращується.

«Останню реабілітацію у “Модричах” Оля проходила у серпні. Після неї почала ходити з підтримкою. Ми їй навіть придбали ортопедичне взуття. Після таких позитивних змін у доньки покращується настрій, з’являється стимул до лікування, – додає Ірина Олексіївна. – Медики рекомендують займатися із реабілітологами по 2-3 місяці. Ми ж не маємо таких грошей. Одна доба в санаторії коштує 5 тисяч гривень, тому Оля там перебуває місяць. Потім на три місяці робимо перерву – виконує необхідні вправи вдома».

Як повідомолила Ольга Рожкович редації “Це моя Україна” зараз її необхідно зібрати 93 тис. грн. на реабілітацію.

130270038 3289647054480094 8641479988613649822 o

Нагадаємо, що проблеми зі здоров’ям в Ольги Рожкович почалися із раннього дитинства. Батьки їх пов’язують із щепленням, яке зробили дитині в 9 місяців. До 10 років лікарі їй ставили діагноз ДЦП. Через помилкове лікування недуга загострилася.

Усі, хто має можливість допомогти зібрати необхідну суму на реабілітацію, кошти можете надсилати на на карточки:

5167 8032 1011 4430 (Ощадбанк) Ольга Рожкович.

5168 7574 2341 6264 (Приватбанк) Ірина Олексіївна Рожкович ( мати Ольги).

Читайте також: Сніговий колапс в Україні: терміново закривають школи і дають вихідний людям: ситуація критична.