Costume National – аромати нестримних і вільних

Парфуми, як і любов, невловимі. Їх можна вибирати довго і ретельно, а можна просто закохатись. Costume National – це бренд, який закохує в себе безповоротно і назавжди. Ще б пак, адже costume national створено в Італії, а де ж, як не там знають все про пристрасть, кохання і прив’язаність.

Саме прив’язаність до запахів Costume National повертатиме вас знову і знову до цього бренду, бо від цього шлейфу благородства і вишуканості важко відмовитись.

Costume National пропагує натуральність та природність у своїх парфумах. Ви не знайдете тут штучних ароматів, які радше душать, аніж викликають задоволення. Квіткові ненав’язливі аромати доповнять ваш романтичний образ, деревна амбра і сандалове дерево підкреслять вашу пристрасність, а зелений ефір, гібрид моху і лабданума подарують свіжість.

Пристрасть

Costume National не обмежує вибір своїх поціновувачів, а доповнює свою лінійку продуктів парфумами унісекс. До прикладу аромат SCENT INTENSE RED EDITION– справжня знахідка для тих, хто любить мускусні запахи з легкими нотами жасмину та гібіскусу. Такий аромат обирають впевнені в собі люди, принципові і дещо різкі, але в той же час романтичні і творчі.

Зваблення

Не тільки пристрасть і сексуальність є ознакою бренду Costume National. Тим, хто полюбляє східні  аромати, прянощі, бергамот бренд пропонує парфуми Soul. Невимовно теплий аромат, підходить для зимового періоду як згадка про палкі сонячні пляжі Марокко.

Як доповнення до східних ароматів Costume National представляє запах 21 EAU DE PARFUM, в якому яскраво відчутно запах ванілі, шафрану, ладану, молока. Справжній індійський колорит та загадковість репрезентує цей аромат, адресований тим, хто наповнений жагою до авантюр та пошуком себе у світі, своєї суті та власного «Я».

Натуральність

Аромати So NUDE EDP та So NUDE EDT пропагують природність, відсутність страху бути чуттєвим, нестримним, вільним та відкритим. Возвеличують красу оголеного тіла, його натуральність та індивідуальність.

Ніякими прикрасами чи одягом не розкрити вашої сексуальності та наповненості, лише самою природою та ароматами від Costume National. Ці парфуми квіткові з довершеними деревно-пр’яними нотками, вони чудово демонструють звабливість її власниці.

Фантасмагорія

Фантастичний аромат Cyber Garden підійде для тих, хто не стоїть на місці, для прогресивних, стрімких та невпинних людей. І з епітетом «фантастичний» ми не перебільшуємо, бо Costume National створив цей аромат як уособлення фантастичного світу, в якому прекрасно вживаються наука і природа. Цей аромат свіжий, не схожий на інші, інноваційний. Різкий і вируючий, як Space X Ілона Маска.

Costume National не залишить вас без власного індивідуального запаху і супроводжуватиме під час кожної важливої події, ба навіть стане підтримкою і в повсякденному житті.