Крок у доросле життя: отримання прав, та з чим доведеться зіштовхнутись

Сьогодні мало хто може уявити своє життя без автомобіля. Однак, відповідно до україгського законодавства сісти за кермо омріяної автівки можло лише за наявності водійського посвідчення.

Сьогодні вирішили коротенько розповісти вам, як проходить саме навчання і здача екзаменів goloskarpat.info, для отримання водійських прав. Саме навчання в автошколі проходить протягом 2-3 місяців. В курс навчання входить теоретична і практична частини.

Під час теоретичної частини учнів навчають:

  • Будови і технічного обслуговування транспортного засобу;
  • Правил дорожнього руху;
  • Основ безпеки дорожнього руху;
  • Надання першої медичної допомоги.

На практичних заннятях майбутніх водіїв вчать самому процесу водіння транспортного засобу і основних вправ, які повинен знати водій. Під час практичного навчання до учнів застосовується індивідуальний підхід, з метою навчити ефективним практичним навикам водіння.

За підсумками навчання в автошколі учні здають екзамени.

В МРЕО майбутнім водіям доведеться зіштовхнутись з двома екзаменами:

  • Теоретичний;
  • Практичний (їзда).

Отже, на теоретичному екзамені, майбутньому водієві доведеться правильно відповісти не менше ніж на 18 запитань з 20. Часу на роздуми і надання правильних відповідей, виділяється 20 хвилин, тобто всередньому хвилина на питання.

У разі якщо ви не вклались у виділений час, або допустили більше ніж 2 помилки, вам ставлять оцінку “не склав”. Однак не варто засмучуватись, ви можете перездати на шостий день після невдачі, кількість спроб необмежена.

Якщо ж ви успішно пройшли теоретичний іспит, наступним екзаменом буде практичний (їзда). Тут вам доведеться виконати певні вправи, які повинен знати водій на майданчику для навчання, та успішпо показати себе за кермом, в умовах дорожнього руху.

Усі помилки і правильність вправ екзаменатор фіксує в екзаменаційному листі. Сам екзамен має проходити не менше 10 хв, та не повинний перевищувати 60 хв. У разі нескладання практичного іспиту, у майбутнього водія є ще три спроби.

Останнім кроком у разі позитивного складання екзаменів, залишається забрати омріяні права. І пам’ятайте завжди залишайтесь уважними за кермом.