У трагічній ДТП на Хмельниччині загинуло подружжя, донька залишилась сиротою

У смертельній ДТП, яка трапилась 6 березня, загинуло подружжя Гандзюк. Поблизу села Чабани на автодорозі “Стрий – Кропивницький – Знам’янка”, зіштовхнулись лагковик “Reno Megan” та вантажівка “Volvo”.

Повідомляється, що того дня подружжя Гандзюк Олексій та Наталія відвезли 9-річну доньку до бабусі. Повертаючись назад у місто вони потрапили у смертельну ДТП.

Сьогодні, 9 березня, подружжя Гандзюків провели в останню дорогу – повідомляє Всім. У загиблих була одна дитина, донечка зараз перебуває в рідної тітки”, – повідомила шкільна вчителька Світлана Василівна.

Батько загиблої Алли працював кухарем у ресторані, мати також працювала у закладі громадського харчування. Також, вчителька дівчинки розповідає, що сім’я була чудова, у школі і досі не можуть повірити у те, що трапилось.

Про дівчинку, вчителька відгукується тільки з позитивної сторони. Каже, що дитина дуже активна, ходить в школу мистецтв. В дівчинки залишилась тітка та дві бабусі.

У школі де вчиться дитина розпочали збір коштів, на допомогу. Картка тітки:

4149 4991 1005 5819 – Валентини Вергун.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

Читайте також, молода українка, що потрапила у ДТП в Польщі, перебуває в реанімації, потрібна підтримка.