“Ніщо не віщувало біди”: в Іспанії раптово помер заробітчанин з України, допоможіть транспортувати тіло

В Іспанії раптово обірвалося життя мешканця міста Зборів Тернопільської області Сергія Зіменка. Чоловіку на момент смерті було тільки 50 років. Для сім’ї смерть чоловіка стала шоком, адже ніщо не віщувало біди і Сергій був завжди життєрадісний та не жалівся на здоров’я. Зараз, щоб транспортувати тіло Сергія з Іспанії до України потрібно зібрати 6500 Евро. Рідні чоловіка просять допомогти зібрати цю суму, адже самі не мають таких фінансів.

Про це у фейсбук-спільноті Зборів повідомила Оля Матвіїшин.

В її дописі йдеться про наступне:

“В Іспанії раптово помер наш земляк Зіменко Сергій 1970 р.н. Причина смерті – інсульт. В зв’язку з раптовою смертю родині потрібно привезти померлого на територію України для поховання, що потребує значних фінансів. Рідні звертаються за допомогою. Номер рахунку сестри: 5168 7427 2160 7749 Зіменко Ольга Вікторівна(ПриватБанк) моб.+380681482789”, – написала пані Ольга.

0124 1
на фото Сергій Зіменко

“У неділю, 7 березня, у Сергія стався інсульт, і він впав у кому. На жаль, медикам не вдалося врятувати його життя. 10 березня брата не стало,” – зазначає сестра Сергія Ольга Зіменко.

Як говорить пані Ольга, Сергій Зіменко на здоров’я ніколи не скаржився:

“Він був здоровий хлопець, життєрадісний, веселий, добряк,” – додає сестра померлого.

Відомо, що чоловік працював у місті Памплона. За словами сестри, Сергій тільки місяць тому застрахувався, і кошти від страхівки якраз покрили його перебування у іспанській клініці. Зараз  потрібних коштів, що привести тіло в Україні у сім’ї немає, тому просять допомогти хто чим може.

Читайте також: У Чехії чоловіка без маски жорстко затримали на очах 3-річного сина (ВІДЕО).