“Тіла знайшли у морозильній камері”: у Чехії трагічно загинуло двоє українців

Дуже дивна смерть спіткала двох українців на заробітках в Чехії. Тіла молодих чоловіків знайшли на підприємстві у холодильній камері для зберігання фруктів. Відомо, що загиблими виявилися мешканці Львівщини 31-річний Михайло Шуптар та 30-річний Юрій Рабко.

При це пише ZAXID.NET, передає “Це моя Україна”.

Зазначається, що чоловіки загинули 9 березня. За попередньою інформацією, Юрій та Михайло задихнулися газом, яким наповнюють холодильники, де аграрні компанії зберігають фрукти. Наразі не повідомляється, у якому місті та на якому саме підприємстві працювали заробітчани.

Трагедія сталася 9 березня. За попередньою інформацією, чоловіки задихнулися газом, яким наповнюють холодильники, де аграрні компанії зберігають фрукти. Наразі не повідомляється, у якому місті та на якому саме підприємстві працювали заробітчани.

Голова Турківської міської громади Ярослав Паращич розповів ZAXID.NET, що молоді чоловіки періодично їздили на заробітки до Чехії. Останнього разу перебували там близько двох місяців. Обоє були одружені, без батьків залишилися маленькі діти.

Наразі тривають усі юридичні процедури, аби доправити тіла загиблих додому.

Триває слідство. Поліція проводить розслідування.

5685812 img breznice vrazda smrt mrtvola policie v0
фото ілюстративне

Читайте також: У Варшаві та ще двох воєводствах водять жорсткий локдаун: перелік заборон.