“Наш Вітя повернувся додому”: сьогодні поховають загиблого у ДТП в Польщі, тернополянина

Загиблого у ДТП автобуса в Польщі тернополянина Віктора Шпака поховають сьогодні 14 березня у с. Дарахів.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на тернопільське видання.

Тілоло загиблого чоловіка привезли у рідне село вчора, 13 березня, близько 15:00 год. Повідомляється, що саме 14 березня минає 9 днів з часу смерті чоловіка.

Його щойно привезли додому, це ж неможливо витримати – бідні мама і сестра так кричать, душу розриває. Тільки білий бус, яким везли його тіло, з’явився на вулиці, людей зібралось дуже багато. Ще більше буде на панахиді сьогодні ввечері – знаю, збираються однокласники, колеги, друзі, все село. Біда… В нас велика біда!”, — розповідає місцева жителька, яка проживає неподалік помешкання Шпаків.

Місцеві у розпачі говорять, що нарешті Вітя повернувся до дому. У селі загиблого дуже поважали, оскільки був працьовитим, щирим та спокійним.

Богові теж треба найкращі, тому і забрав до себе. Вони вже там зустрілись із батьком. Він так тужив за ним, хоча, скоріш за все, навіть не пам’ятав свого тата – той пішов у засвіти, коли малому було всього три рочки. Бідна мама Мирося – на неї дивитись боляче. Як вона заводить… Похоронити рано свою маму, потім чоловіка, а тепер і синочка. Це ж горе яке. Як її бідне серце це все витримує”, – розповіла мешканка Дарахова пані Галина.

c5573fa235d15dbf62fa04d606cb2a639a7160c6
ДТП автобуса у Польщі

Сьогодні у селі два похорони, в Чехії помер ще один дарахівчанин Орест Семків, тому на парафії сьогодні подвійне горе.

Молоді хлопці пішли – їм жити і жити, за що нам таке? За один день двох дітей поховаємо. Обидва поїхали на заробітки не від доброго життя. Обох привезли назад у трунах”, — розповідає мешканка Дарахова пані Марія, та гірко плаче.

Нагадаємо, автобус сполученням Познань — Херсон, в якому перебували 57 осіб, у тому числі двоє водіїв, перекинувся, з’їжджаючи з автомагістралі A4 до пункту обслуговування пасажирів Кашице.

Внаслідок ДТП 5 осіб загинули на місці, 35 потрапили до лікарень.