“Била головою об стінку”: п’яна вчителька фізкультури побила учня прямо в школі

У тернопільській гімназії імені Івана Франка стався випадок, який вразив більшість педагогів. Вчителька фізкультури, яка перебувала під градусом, накинулася на учня 7-го класу і била дитину головою об стіну.

Про це інформують в тернопільському виданні “20 хвилин“, передає “Це моя Україна”.

За словами батьків, нетвереза вчителька фізкультури закрилася в спортивному залі разом з учнями 7-го класу. Один з учнів їй сказав щось неприємне, а педагог у відповідь спочатку почала кричати, потім зачинила двері залу зсередини та почала бити дитину. Діти підняли гвалт і до спортивного залу прибігли інші вчителі та дирекція гімназії. Двері в приміщення змушені були виламати.

Пізніше директор навчального закладу Анатолій Крижанівський підтвердив батькам інформацію про те, що вчителька була в нетверезому стані. Директор гімназії також повідомив, що педагога відразу ж звільнили.

“Так, дійсно мало місце. Для нас, як для педагогічного колективу, це неприпустима подія. Ця вчителька відсьогодні у нас більше не працює”, – зазначив директор школи.

Про інцидент вже знають в поліції й на цей момент встановлюються всі обставини події.

“На місце події поліції не викликали. Директор гімназії нам повідомив, що інцидент стався в п’ятницю, 12 березня, і в навчальному закладі самостійно все вирішили. Але цей факт мав місце, всі деталі ми будемо встановлювати”, – додав представник Нацполіції в Тернопільській області Сергій Крета.

Читайте також: У мережі показали фото ймовірного вбивці 7-річної дівчинки з Херсонщини: “вже раз сидів за згвалтування”.