“Чоловіка поховали з донькою, а дружину з сином”: в Польщі поховали сім’ю, загиблу у жахливій ДТП (фото)

У суботу 13 березня, в місті Щецин в Польщі поховали подружню пару Даріуша та Камілу, і їхніх дітей 6-річну Ханю та 2-річного Філіпека. Які загинула у трагічній ДТП у містечку Дзівнув. Дорожньо-транспортна пригода, яка сталася наприкінці лютого, та шокувала всю Польщу.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на Onet та місцевий сайт dziwnow.net

Повідомляється, що 37-річна жінка невдовзі мала вийти на роботу після декретної відпустки, а 41-річний чоловік працював художником.

Подружжя та їхні діти – восьмирічна дочка та трирічний син загинули в трагічній аварії, яка трапилася, коли машина, якою вони їхали, раптово рушила з причалу і впала у річку Дзіна.

Читайте також, “віз гроші на операцію для батька”: тернополянин, який потрапив у ДТП в Польщі.

Жителі Дзівнува та всієї Польщі були вражені цією трагедією. У суботу відбулося останнє прощання з родиною. Похорон розпочався о 12 годині в церкві с Св. Станіслава. “Сльози скорботних змішалися з потоками дощу” – описує церемонію щоденник “Факт”.

Подружжя та їхні діти були поховані на Центральному кладовищі в Щецині у двох могилах, розташованих поруч. Як повідомляв Super Express, чоловіка поховали з дочкою, а жінку – з маленьким сином. Кілька десятків людей попрощалися з родиною.

Читайте також, 19-річну красуню з України, в Польщі збив п’яний водій, потрібна допомога.

Автомобільу якому загинула родина / фото Foto: PAP/Marcin Bielecki

Для з’ясування причин трагедії правоохоронцям довелось здійснити розтин тіл усієї родини, та провести технічне обсеження транспортного засобу. Гіпотез трагічної події було декілька.

Одна з версій – поломку автомобіля, на якому їхала родина. Відомо, що на місці події немає ознак гальмування, і машина з’їхала з провінційної дороги і повернула під кутом 90 градусів прямо на набережну. Автівка в’їхала прямо у воду з досить великою швидкістю.

За словами свідків, машина деякий час плавала по воді, але з неї ніхто не вилазив. Транспортний засіб вдалось витягти через три години. Всередині була вся родина і собака. За неофіційною інформацією видання Onet.pl, за кермом була 37-річна жінка. На передньому пасажирському сидінні знаходився трирічний син подружжя, а ззаду – чоловік та восьмирічна дочка. Собака їхала в багажнику. Усі загинули.