“Павлик вже на небесах”: від ускладнень важкої пневмонії помер 3-річний хлопчик з Вінниччини

Сьогодні, на превеликий жаль обірвалося життя маленького українця Павла Лутковського. Хлопчику було тільки 3 роки. Варто, зазначити, що хлопчик минулого року переніс коронавірус, після чого перестав ходити і говорити. П’ять днів тому хлопчика госпіталізували у важкому стані, але лікарям не вдалося врятувати Павлика.

Про смерть дитини повідомив народний депутат Геннадій Вацак, передає “ТСН“.

“Павлик вже на небесах. Пів години тому дитинка померла в лікарні, не приходячи до тями”, – написав Геннадій Вацак.

За словами дитячого лікаря-анестезіолога Могилів-Подільської лікарні Олега Хухлея у хлопчика зупинилося серце внаслідок інтоксикації, яка виникла у зв’язку із запалення легень.

“Його загальний стан погіршувався, стала і ниркова недостатність. В нього зупинилося серце внаслідок інтоксикації, яка розгорнулася на фоні запалення легень”, – розповідає лікар.

Нагадаємо, що у Павлика було діагностовано тяжку пневмонію, вкрай низьку вагу і пролежні. Коли лікарі зробили рентген – вжахнулися: дитячі легені були настільки уражені, що почали розпадатися.

За слів лікарів, він був “можна сказати висушений. Причиною може бути те, що він хворів впродовж кількох днів”.

Поліція вже розпочала слідство за фактом неналежного догляду за 3-річним Павликом.

За словами начальника Могилів-Подільського районного управління поліції Василя Ободовського, розслідування розпочали після оприлюднення інформації в соцмережах та ЗМІ про те, що хлопчика привезли до реанімаційного відділення Могилів-Подільської лікарні у вкрай важкому стані, ослабленого, з критично малою вагою, як наслідок неналежного догляду за ним з боку матері. Наступного дня дитина померла.

Наразі слідчі вилучають медичну документацію, пов’язану з лікуванням хлопчика, на підставі якої буде проведена судово-медична експертиза.

Триває розслідування. За такий злочин передбачено покарання – до п’яти років ув’язнення.

Раніше ми писали: “Воює з 2014 року”: потяг відрізав ноги учаснику АТО з Черкащини, потрібна допомога.