Види тактичного одягу: на що звернути увагу

Тактичний одяг став вже частиною нашого життя. Зважаючи на те, що війна з російськими окупантами на Донбасі триває вже більше семи років, стилю мілітарі все більше людей віддає перевагу. Звичайно тактичний одяг в більшості купляють військові, правоохоронці та рятувальники, але й серед звичайних верств населення він отримує все більшу популярність, так як в останні роки появилися дійсно якісний і брендовий одяг цього стилю.

Так, неабияку увагу привернув до себе інтернет-магазин “Милитарист“. Адже тут можна знайти дійсно великий вибір тактичного одягу і аксесуарів до нього. Наявність продукції від цілого ряду відомих брендів допоможе будь-якому вибагливому клієнту знайти потрібний одяг. Тому радимо зайти на їх сайт і ознайомитися з продукцією.

Тактическая одежда – це спеціально розроблена екіпіровка, що дозволяє людині виконувати найрізноманітніші завдання в польових умовах. Вона, як правило, виконана в так званому «мілітарі стилі», але не це найголовніше. Головне – що цей одяг є квінтесенція ергономічності, легкості, міцності, мінімального зносу при наявності безлічі спеціальних елементів, таких як додаткові кишені, шлейки, петлі, де можна закріпити необхідне обладнання, що дозволяє людині виконувати тактичні завдання в найекстремальних умовах.

на фото: зразок тактичного одягу

Види тактичного одягу

Частіше за інших тактичним одягом користуються військовослужбовці . Є потреба в такому одязі та аксесуарів до нього у представників силових структур – правоохоронців, рятувальників, а також частоково для медичних служб. Вони застосовують всі види тактичної одягу: куртки, штани, сорочки, футболки, термобілизна, взуття, а також інші аксесуари.

При виборі тактичного одягу радимо Вам звернути увагу на наступне:

  • якість швів, прошито все має бути цупкими нитками, які не рвуться при різких рухах;
  • тканина не повинна вигоряти на сонці. Акщо ми вибираємо верхній одяг – тканина повинна бути водонепроникною;
  • зверніть увагу на термоізоляційні характеристики нижнього одягу;
  • наявність кишень для різноманітних аксусуарів – велика перевага;
  • якісна фурнітура (справні і міцні замки, які легко можна відкрити);
  • обирайте колір тактичного одягу відповідно до поставлених цілей і місцевості використання.

Дуже часто люди помиляються при купівлі штанів стилю мілітарі, купляючи його не за призначенням. Тому, що Ви краще розуміли особливості штанів типу мілітарі, ми розкажемо про їх види.

Серед величезного розмаїття чоловічих штанів мілітарі (від англ. «Military» – військовий) можна умовно виділити три напрямки стилів: «кежуал» (casual) для повсякденного носіння в місті, тактичні штани (створені, в першу чергу, для поліцейських) і військові штани.

Розглянемо ці три різновиди стилю докладніше.

Дизайнери міських штанів (casual) намагаються зробити їх перш за все красивими – використовують принти, декоративну фурнітуру, експериментують з кроєм. Кишені є частиною дизайну, а їх практичне застосування знаходиться на другому місці. Тканина даних штанів часто піддається спеціальній обробці для вантажного ефекту «старіння». В основному для пошиття кежуал мілітарі брюк використовують бавовну (чистий або з домішками), рідше – джинсу. У деяких випадках дизайн штанів в стилі міського мілітарі можна назвати агресивним, що викликає, брутальним.

Тактичні штани – це проміжний варіант між строгими офісними брюками і військовими штанами. Як правило, для таких штанів використовується однотонне забарвлення, надійні матеріали і мінімум декору, а всі конструктивні елементи продумані для прихованого і зручного носіння зброї. Штани спочатку розроблялися для поліцейських і агентів ФБР, тому їх дизайн лаконічний і строгий. Тактичні штани шиються з міцних і практичних матеріалів, що не брудняться, не рвуться і майже не мнуться. Завдяки своїм чудовим практичним якостям штани дуже популярні у чоловіків, багато хто купує їх для повсякденного носіння.

Військові штани абсолютно не підходять для носіння в місті при їх розробці ніхто не думає про «красу» зовнішнього вигляду. Головне – їх функціональність і надійність. Крій даних штанів завжди вільний, щоб ніякі руху не були утруднені в бою. У конструкції військових штанів використовуються елементи для носіння зброї та боєприпасів, а також приховані захисні вставки в області колін (іноді наколінні пластини розміщуються зовні відкрито). Основні кольори військових штанів – це всілякі види камуфляжу. При пошитті використовуються міцні та грубі тканини (часто це бавовна, армований поліестером – ripstop). Військові штани купують не тільки представники силових структур, а й любителі військово-тактичних ігор (страйкбол, хардбол), а також мисливці і туристи.

 

 

 

admin

Читайте попереднє

“Воює з 2014 року”: потяг відрізав ноги учаснику АТО з Черкащини, потрібна допомога

Читайте далі

У Єгипті раптово помер син відомого тернопільського священника (фото)