У поліції розповіли кого і як штрафуватимуть за відсутність масок на вулиці

У МВС надали роз’яснення, як штрафуватимуть осіб без масок у громадських місцях у регіонах що відносять до так званої “червоної зони“. Найбільше шансів отримати штраф мають злісні порушники, які не реагують на зауваження поліцейських.

Про це повідомив заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало у коментарі “Українській правді“.

“Робота правоохоронців матиме, насамперед, профілактичну та роз‘яснювальну місію. Безумовно, першочерговим завданням буде донести до людей, чому дотримуватися маскового режиму – надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і безпеки здоров‘я і життя оточуючих. Усі повинні усвідомлювати власну відповідальність” – зазначає Ярослав Тракало.

Злісним порушникам, які не будуть погоджуватися надіти маску, будуть виносити на місці постанову про штраф у 170 гривень, або  протокол про штраф у 17 тисяч гривень, якщо порушення зафіксовано в громадському транспорті або державній установі.

Зазначимо, що станом на 24 березня до “червоної зони” рівня епідемічної небезпеки віднесено наступні області: Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Житомирська, Київська, Сумська, Одеська та місто Київ.

Читайте також: Не вакцинованих дітей не допускатимуть до навчання в школі – рішення Верховного суду України.