“Повертався бо захворіла мама”: помер 6 пасажир автобуса, що розбився в Польщі

Нещодавно стало відомо про смерть шостого пасажира автобуса, який потрапив у ДТП в Польщі. Чоловік з Тернопільщини, у липні йому б виповнилось 50 років. В померлого залишилось двоє дітей.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на Тернопільське видання “20 хвилин Тернопіль”.

Лікарі до останнього боролись за життя чоловіка, однак врятувати його не вдалось. Померлий з Тернопільщини, а саме з Борщівщини, помер Василь Окряк 24 березня. Смерть чоловіка підтвердив і Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк.

Чоловік повертався до дому оскільки його мати захворіла на Covid-19, та потрапила в лікарню. А саме мама Василя, перебувала з двама дітьми, поки він з дружиную працювали в Польщі на заробітках. Повідомляє староста села Цигани Василь Копалко.

Читайте також, на Тернопільщині поховали, загиблого у ДТП автобуса в Польщі, чоловіка.

Влітку Василю б виповнилось 50 років

Він був моїм однокласником, тому самі розумієте. Ми у селі молились, щоб він одужав. Ще цієї неділі люди за власною ініціативою збирали гроші на його лікування. Але він не впорався, пішов за матір’ю”, – розповідає сільський староста пан Василь Копалко.

Односельці померлого Василя Окряка, також тільки з позитивної сторони згадують чоловіка. Найкращий сусід і друг. Коли його ховатимуть, поки невідомо. Однак староста каже, що вже надали документ у консульство, що місце для поховання у селі є, і родичі хочуть, аби саме тут він мав останнє місце спочинку.

Порядний, добрий, і дуже гарний сім’янин батько та син”.

Зі слів старости села, 26 березня у п’ятницю, тіло Василя планують доправити в село.

Він потрапив в ДТП, коли повертався додому, бо захворіла його мама Євгенія, а помер у той день, коли по мамі було 9 днів. Саме мама Євгенія доглядала за дітьми Василя і Світлани, доки подружжя перебувало на заробітках у Польщі, аби прогодувати сім’ю. За кордон пан Василь їздив часто, бо роботи вдома не було”, – повідомив Василь Копалко.

В померлого залишились двоє дітей, 14-річна донька Катерина, і 18-річний син Дмитро.  Також в селі Цигани в Василя мешкає рідний брат та сестра з своїми сім’ями. У липні Василю Окряку б виповнилось 50 років.

Нагадуємо, Автобус сполученням Познань-Херсон, у якому перебували 57 осіб, у тому числі двоє водіїв, перекинувся, з’їжджаючи з автомагістралі A4 до пункту обслуговування пасажирів Кашице.