365STUDIO – б’юті-простір, що дбає про вашу красу і здоров’я

Мрієте про повну зміну іміджу, готуєтеся до важливого заходу або просто хочете освіжити образ? Тоді ласкаво просимо beauty salon 365STUDIO у місті Києві. Фахівці цього б’юті-простору з легкістю виконають послуги будь-яких косметичних напрямків, а також допоможуть Вам розслабитися завдяки різноманітних технік масажу. Досвідчені майстри допоможуть Вам підібрати підходящу зачіску, манікюр, мейкап – https://www.365studio.ua/ru/services/makeup/ або втілить в реальність вашу задумку.

Команда салону – це першокласні фахівці в своїй області. Всі роботи проводяться з використанням професійних засобів догляду та обладнання, а також з застосуванням індивідуальних інструментів. Здоров’я і краса стоять для майстрів 365STUDIO на одному рівні. Тому при виконанні всіх процедур вони приділяють максимальну увагу кожному аспекту.

Саме beauty salon 365STUDIO пропонує приємні умови виконання послуг:

  • Професійний підхід (тільки найкращі спеціалісти у своїй справі);
  • Кращий сервіс (тут працюють тільки доброзичливі майстри і менеджери);
  • Тільки перевірені екологічні та гіпоалергенні засоби догляду використовують в 365STUDIO;
  • Паралельні послуги (майстри цього б’юті простору можуть надавати до 5 послуг одночасно).
б'юті простір
паралельні послуги в 365STUDIO

В beauty salon 365STUDIO на вас чекають не тільки кращі майстри міста Києва, а й чарівна, неповторна атмосфера! Затишне оформлення зроблять відвідування цього б’юті-простору незабутнім. Тут ви зможете відпочити від зовнішньої суєти і турбот і провести час в приємній, ніжній обстановці.

Серед послуг, які надаються в beauty salon 365STUDIO варто виділити наступні:

  • Nail (ви зможете отримати чудовий манікюр від найкращих професіоналів);
  • Hair ( чудові зачіски для жінок, які створять Вам безаперечний образ);
  • Man (тут вам запропонують кілька різновидів послуг для чоловіків, які до речі майстри салону можуть виконувати паралельно);
  • Make up (найкращі фахівці за допомогою сучасних makeup трендів задовілять будь якого клієнта);
  • Massage (прекрасна послуга, яка допоможе Вам розслабитися і відпочити).

В цьому б’юті-просторі для Вас створено вишукану атмосферу розкоші, в якій Ви зможете розслабитися і насолоджуватися неповторним досвідом краси преміумкласу. Кожна хвилина, проведена 365STUDIO в  подарує Вам відчуття свята, найвищого професіоналізму і особливий подих новітніх трендів.

Б’ютімайстри з 365STUDIO роками відточують свою майстерність, щоб найкращим чином розкрити неповторну красу і індивідуальність кожного з клієнтів. В кожному з салонів 365STUDIO працюють так, щоб створити Ваш унікальний образ. Тут працюють над досконалістю. Тут розуміють, що зачіску клієнт буде носити кожен день, і вона повинна бути абсолютно бездоганною.

Все найкраще для Вас в 365STUDIO.