Поліція відкрила кримінальне провадження за погрози Мураєва Бутусову

Поліція відкрила кримінальне провадження за погрози екс нардепа Євгена Мураєва, редактору “Цензор.нет” Юрію Бутусову.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на національну поліцію України.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу “Україна 24” трапилась словесна сутичка, між Євгеном Мураєвим та Юрієм Бутусовим, яка ледь не переросла в бійку. Чоловіки вийшли за лаштунки студії, однак згодом повернулись. Проте на цьому історія не закінчилась. Як написав 2 квітня у своєму Facebook Юрій Бутусов:

Власник телеканалу “Наш” Євген Мураєв разом зі своєю охраною після телеканала “Україна 24” погрожував мені, та пропагував “особливий статус усіх областей України”. Очікую на реакцію президента, РНБО та правоохоронних органів – чи будуть санкції проти проросійського зрадника так як по Ведмедчуку?”, – написав редактор Цензор.нет.

Сьогодні, 5 квітня у нацполіції повідомили, що відкрили кримінальне провадження за даним фактом. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 345-1 Кримінального кодексу України, це – погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо журналіста у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності.

Наразі потерпілого допитано, в кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення та перевірки усіх обставин скоєння вказаного злочину”, – повідомили у нацполіції.