У центрі Праги поліцейські розігнали вечірку з 56 осіб, серед них були іноземці

У неділю, 4 квітня, близько 20:00, празькі поліцейські зафіксували порушення правил карантину в одному з будинків на вулиці Войтешській в Празі. Так, у мансардній квартирі поліція виявила 56 людей, які насолоджувались вечіркою, деякі з них мали наркотики. Поліція відкрила адміністративне провадження.

Про це повідомляє Tydenik Policie, передає “Це моя Україна”.

Причиною прибуття поліції став телефонний дзвінок на лінію 158, в якому мешканець заявив, що в мансарді багато шуму, там, ймовірно дуже багато людей і вони влаштували вечірку.

“Після восьмої години ми отримали повідомлення на лінію 158 про нелегальну вечірку на вулиці Войтешська. Всього на місці було 56 людей, і поліція з’ясовувала їх особи “, – зазначив у неділю ввечері речник празької поліції Ян Рибанський.

Частина осіб, які незаконно веселилися на вечірці були іноземцями, тому на місце також прибув підрозділ поліції, який займається громадянами інших країн.

“На місці були патрулі першого та другого міліцейських округів, члени моторизованого підрозділу з надзвичайних ситуацій та колеги з іноземної поліції”, – додав він.

Протягом двох годин поліції вдалося встановити всіх учасників події та відпустити всіх затриманих.

“Про всіх осіб було повідомлено відповідний адміністративний орган за підозрою у порушенні чинного урядового розпорядження”, – сказав Рибанський.

Троє з учасників вечірки мали при собі невелику кількість наркотиків. На них чекає окреме адміністративного провадження.

Читайте також: З 5 квітня Чехія змінює правила в’їзду в країну: деталі.