Україна уклала договір з “Pfizer” на постачання 10 мільйонів доз вакцини – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський / фото president.gov.ua

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Про це у лютому домовлялися Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла.

Повідомляє Офіс Президента України.

Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це”, – зазначив Глава держави.

Повідомляється, що переговорами щодо налагодження постачання в країну вакцини, займався голова офісу президента Андрій Єрмак.

Передувало укладенню договору телефонна розмова Володимира Зеленського і Альберта Бурли 8 лютого. У даній розмові виконавчий директор корпорації “Pfizer” повідомив, що зробить все можливе і неможливе, щоб Україна якнайшвидше отримала вакцину.

Читайте також, кінець локдауну: Ізраїль відкриває готелі, ресторани, спортзали, школи та інші установи.

admin

Читайте попереднє

Внаслідок тривалої боротьби з хворобою помер 24-річний священник з Тернопільщини

Читайте далі

Жінка знайшла 42 000 доларів в одязі з секонд-хенду