Зеленський провів телефонну розмову з секретарем НАТО, щодо загострення ситуації на Донбасі

Сьогодні, 6 квітня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Розмова відбулась виходячи з загострення безпекової ситуації на Донбасі.

Передає “Це моя Україна” з посиланням на Офіс Президента України.

Володимир Зеленський зазначив, що останніми тижнами спостерігається тенденція до збільшення кількості порушень режиму припинення вогню з боку російських окупаційних військ і кількості загиблих українських захисників.

Також, він поінформував Єнса Столтенберга, про нарощення російських військ на кордонах України, яке триває, та підвищення готовності до наступальних дій.

Глава держави подякував Генеральному секретарю за увагу Альянсу до безпекової ситуації навколо України та закликав країни – члени НАТО приділяти більше уваги питанням безпеки в Чорному морі та посилювати свою військову присутність у Чорноморському регіоні.

Така постійна присутність має стати потужним чинником для стримування Росії, яка продовжує масштабну мілітаризацію регіону та перешкоджає торговельному судноплавству”, – сказав Володимир Зеленський.

Також Президент, що у відносинах України та НАТО, актуальним питанням залишаються отримання плану дій, щодо членства в Альянс.

Читайте також, Зеленський оголосив війну контрабайдистам: оголошено список.