“Дратують багаті люди”: у Празі вандал розбив 20 дорогих автомобілів (ФОТО)

Аж 20  припаркованих авто пошкодив вандал у місті Прага. Загалом всі пошкодження оцінили у суму більш ніж 250 тисяч крон.

Вандал в основному розбивав дзеркала у припаркованих автівок. При цьому обирав лише дорогі машини, і тому збитки склали таку величезну суму.

“У неділю, близько дев’ятої години ранку, надійшло повідомлення, що на вулиці у районі Прага-4 невідомий чоловік ходить і б’є ногами по автомобілях”, – заявила речниця поліції Гана Кржіжова.

Однак, коли на місце події прибула поліція, вандалу вже поруч не було. Поліція почала шукати зловмисника в районі. Врешті-решт їм вдалося його знайти в гаражі. Чоловік відразу зізнався у пошкодженні транспортних засобів.

«Не люблю багатих людей», — заявив чоловік в поліції, відповідаючи на питання, чому він це зробив.

«Він сказав поліції, що його дратують багаті люди, що він через них втратив роботу. З цієї причини він свідомо обирає дорогі машини і пошкоджує їх. Обвинувачений не шкодує про свій вчинок», – зазначають правоохоронці.

Вандал сам повідомив, що таким способом пошкодив до 20 автомобілів. При затриманні у нього виявили пакет з білим порошком. З’ясувалося, що це наркотична речовина – метамфетамін.

Тепер чоловіка можуть посадити до 2 років тюрми.

Раніше ми писали: Польські прикордонники надали актуальні контакти за якими можна отримати інформацію про умови в’їзду в країну.