“Страшне горе увірвалося в нашу медичну родину”: раптово помер лікар-анестезіолог Микола Драган

Важка втрата спіткала медичну спільноту Рівненщини. Раптово помер лікар-анестезіолог Сарненської районої лікарні  Микола Драган.

Про це повідомив головний лікар закладу Василь Іванюк, передає “Це моя Україна”

Так, у своєму дописі він зазначає наступне:

«Сум і шок, від якого прийти у нормальний стан поки що не можливо. Страшне горе увірвалося в нашу медичну родину. Нагла, несподівана смерть забрала прекрасну людину, чудового фахівця своєї справи, лікаря, якого всі любили і поважали ДРАГАНА МИКОЛУ МИКОЛАЙОВИЧА.

Тисячі врятованих житів за таку коротку, але яскраву трудову діяльність в реанімаційному відділені. Ти ніколи не боявся труднощів, ти завжди приходив на допомогу, ти ніколи професійно не втомлювався. Ти завжди жив роботою, ти віддавався їй, ти нею горів… І на жаль догоріла твоя життєва свічка. Ще би жити і жити, ще би рятувати і рятувати життя інших. Виснажлива праця, самовіддача, жертовність заради спасіння інших, призвела до того, що тебе вже більше ніколи не буде з нами, залишиться тільки пам‘ять про яскраву особистість. Пам‘ять про ЛІКАРЯ з великої літери.”

Як повідомляють місцеві ЗМІ лікар помер від аневризми аорти. Колеги Миколи Драгана вважають, що до цього в значній мірі призвела перевтома, адже в період пандемії медичний персонал “ковідних” лікарень нерідко працює понаднормово.

Раніше ми писали: Отримав важкі травми: першокласнику з Франківщини, який потрапив в ДТП потрібна допомога.