“Забрала зі школи сестру на мопеді хлопця”: подробиці загибені 15-річної дівчинки на Волині

Вчора, 7 квітня у селищі Заболоття близько 16:00 двоє сестричок віком 15 та 13 років, розбились на мотоциклі. 15-річна дівчинка загинула, молодша сестричка з численними травмами госпіталізовала в мед заклад.

Як повідомляє ТСН, виживша 13-річна дівчинка у важкому стані, однак залишаються при тямі.

Ми поїхали кататися, а далі я нічого не пам’ятає“, – повідомляє дівчинка.

Лікарі розповідають, що стан дитини важкий. “Це є політравма, перелом відкритий стегна, переломи плечової кістки і переломи передпліччя. Крім того є черепно-мозкова травма“, – розповів начальник з медичної частини Ратнівської лікарні Володимир Колотюк.

Читайте також, “Такої біди в нашому селі ще не було”: дві сестри одночасно поховали двох братиків.

Нагадаємо, що ДТП трапилось 7 квітня, 15-річна загибла позичина двоколісний у свого хлопця, щоб забрати сестру зі школи. Звісно прав дівчинка не мала, однак відомо, що це не перша її поїздка. Дитина з’їхала з дороги, ймовірно не впоралась з керуванням і  врізалась у цегляний паркан. Від удару старша сестричка загинула на місці, молодшу з численними травмами госпіталізували у мед заклад.

Також, відомо, що мати дівчат нині на заробітках у Польщі, батько з родиною не живе. Дітей, поки мами немає, виховує бабуся.

Через тяжкі травми медики планують переправити Ірину до Луцька в обласну дитячу лікарню, адже в дитини попереду щонайменше три операції.