Онкохворий хлопець з Рівненщини виготовляє свічки, щоб зібрати кошти на лікування

Вже четвертий рік 14-річний Арсен Цицик з Здолбунова, бореться з важкою недугою. Хлопчик вирішив допомогти батькам, зібрати кошти на власне лікування.

Кісти в легенях призвели до основного захворювання. По всьому тілу Арсена є маленькі мікропухлини.

З вигляду повноцінна здорова дитина, а насправді в легенях є кісти, які спричинили основне захворювання. По всьому тілі є маленькі прищики. Кожен прищик – це маленька мікропухлина, захворювання мутувало і в кров“, – розповідає мама хлопчика Наталія.

Хлопчик вирішив допомогти батькам зібрати кошти на власне лікування, тому робить ароматизовані свічки. Свічки Арсена справді неймовірні, важко повірити, що їх робить підліток.

Наразі знову шукаємо вихід у лікуванні, щоб припинити активне розповсюдження мікропухлинок. Пройшли велику кількість хіміотерапії. Та приймаємо таблетовану хімію. Арсену будуть капати Блазтер, кальціозамінник для заповнення дир у позвоночнику. Після чого буде проведенаоперація по взяттю біопсії з голови мікропухлинок та буде робитися ряд дороговартісних аналізів у лабораторії SSD. Після отриманих результатів будемо їхати до Києва для проходження ПЕТ КТ, тоді будемо вирішувати подальший план лікування“, – повідомила мама Наталія.

Щоб купити свічки потрібно написати мамі хлопчика у Фейсбук.

Реквізити для допомоги Арсену
Карта приват 4149 4991 4054 2174 Киричик Наталія Миколаївна