У Польщі на мітингу проти карантинних обмежень поліцейський жорстоко “вгамовував” жінку (ВІДЕО)

У польському місті Глогові відбувся мітинг проти карантинних обмежень. Участь у ньому мало взяти близько 100 осіб. Перед початком заходу поліція вирішила розігнати мітингувальників. Так, під час цього розгону поліцейські застосували силу до жінки. Цей випадок викликав певне обурення у соцмережах. Головнокомандуючий поліції наказав провести перевірку у цій справі.

Про це повідомляють польські ЗМІ, передає “Це моя Україна“.

У страйку мали брати участь в основному вболівальники. За даними місцевого веб-сайту myGlogow, у центрі Глогова були зібрані великі поліцейські сили, які намагались розігнати протестуючих.

Співробітники поліції закликали учасників розійтися, але вони не відреагували. Почалися сутички. Поліція видала 101 заяву про покарання. Шість осіб було заарештовано та встановлено особи 196 людей.

У соціальних мережах з’явилося відео ініціативи «Відкриймо», на якому ви бачите, як міліціонер виводив жінку з ладу: офіцер б’є її палицею, хапає за шию, а потім збиває на землю.

Штаб польської поліції відреагував на запис

Як повідомляється в офіційному повідомленні, Головний командуючий міліцією наказав співробітникам Бюро контролю КГП детально пояснити підстави, законність та обставини, пов’язані із застосуванням заходів прямого примусу стосовно учасника протесту.

За даними поліції, жінка не дотримувалась обмежень, які діють у Польщі, а також була агресивно налаштована проти поліцейського, який втрутився проти неї.

Раніше ми писали: У Празі поліція провела великий рейд по виявленню незаконного працевлаштування: 15 заробітчан депортують.