У Києві медики “заробляли” на видачі тіл померлих від COVID-19 – Нацполіція

Сьогодні, 13 квітня в Києві правоохоронці затримали на хабарі завідувача патологоанатомічним відділенням та лікаря однієї зі столичних лікарень. Медики вимагали кошти від родичів померлих осіб, у яких було підтверджено коронавірусну хворобу COVID-19.

Як повідомляє ДСР Національної поліції України, не чесні на руку медики, брали кошти за надання послуг, що повинні надаватися безоплатно.

Завідувач та лікар за «винагороду» обіцяли підготувати та видати тіло померлої. Крім того, вимагали та отримували неправомірну вигоду від родичів померлих осіб за прискорення розтину, зберігання тіл у холодильних камерах, підготовку до поховання та інші послуги, які згідно з розпорядженням МОЗ повинні надаватися безкоштовно“, – розповідають у нацполіції.

Під час отримання ними чергової суми неправомірної вигоди у порядку ст. 208 КПК України, було затримано завідувача патологоанатомічним відділенням та лікаря -патологоанатома.

Поліціянти всталовлюють, інших можливих причетнох до протиправної схеми, а також інші можливі епізоди незаконної діяльності.