Затримали в аеропорту Вроцлава: в Польщі 6 українців порушили умови карантину

Шістьох громадян Україні затримали в аеропорту Вроцлава, які порушили умови відбування карантину в Польщі.

Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на Надоджанське відділення прикордонної служби.

Повідомляється, що у неділю 11 квітня, троє громадян Україна намагались сісти на літак до Києва. Польські прикордонники з’ясували, що усі вони повинні були відбувати карантин в Польщі, ще 4 дні. Однак, самовільно покинули місцевідбування карантину.

Правоохоронці відкрили адміністративні справи відносно порушників, результатами яких стала видача зобов’язань до виїзду з Польщі. А також наклали штраф.

Ще трьох українців затримали у Вроцлавському аеропорту, коли останні намагались вилитіти до Швеції. Днем раніше тамтешня прикордонна служба відмовила чоловікам у в’їзді в країну через відсутність обгрунтованої мети подорожі й відправила їх назад. Виявилося, що українці минулої п’ятниці тільки приїхали до Польщі, але одразу сіли на літак до Швеції, щоб знайти роботу в цій країні.

Також, згадані чоловіки мали відбувати карантин в Польщі до 19 квітня. Порушників оштрафували на 500 злотих кожного й переказали інформацію до санепідемслужби та поліції. Скоріш за все їх також чекає зобов’язання до виїзду з Польщі з усіма з відповідними наслідками.

Читайте також, у Польщі на мітингу проти карантинних обмежень поліцейський жорстоко “вгамовував” жінку (ВІДЕО).