Кваліфікований адвокат з сімейних питань в Одесі – досвід перевірений часом

Сімейне життя не завжди проходить гладко. Не всі шлюби закінчуються добре, але коли починається з’ясування відносин при розлученні, не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги https://ocsp.com.ua/consultation/.

Розглянемо критерії, що визначають якість кращого адвоката по сімейних справах, і причини, за якими звернення до фахівця в складних ситуаціях дійсно необхідно.

Переваги звернення до адвоката за рішенням сімейних спорів.

Іноді між подружжям в результаті процесу розлучення, або в ході подальшого спілкування виникають складні ситуації, що викликають необхідність звернення до суду, з приводу:

 • Поділу майна подружжя після розлучення;
 • Визначення місця проживання спільної дитини;
 • Призначення аліментних виплат;
 • Позбавлення права батьківства чи материнства;
 • Оформлення опіки над дитиною;
 • Усиновлення;
 • Оформлення спадщини, та інші.

При зверненні до адвоката з сімейних питань клієнт має можливість отримати кваліфіковану консультацію і більш серйозну допомогу, аж до ведення справи, з супроводом в ході судового процесу, в серйозних питаннях.

Кваліфікований адвокат, запорука позитивного вирішення конфлікту.

Переваги залучення адвоката по сімейних справах в наступних моментах, які дуже складно заперечувати:

 1. Не завжди сторони бажають зустрічатися один з одним, але питання потребує вирішення, в тому числі шляхом переговорів. Небажані контакти візьме на себе адвокат, виконуючи посередницькі функції і добиваючись необхідного результату без зайвих емоцій і в умовах суворої конфіденційності;
 2. Адвокат допоможе виключити можливі суперечки і конфлікти з родичами, оскільки досконально розбирається в суті питання;
 3. Без професійного фахівця важко знайти взаємоприйнятне рішення в досудовому порядку, щоб уникнути тривалого і дорогого розгляду – адвокат допоможе досягти компромісу, що дозволяє задовольнити обидві сторони, та зекономити кошти на судові витрати;
 4. Участь адвоката допоможе захистити від конфлікту дітей, чия тендітна психіка не найкращим чином відреагує на розбірки між батьками;
 5. Фахівець грамотно складе текст шлюбного контракту, позову до судового органу або іншого документа. Не завжди звичайна людина, не пов’язаний з юриспруденцією досконально розбирається у всіх тонкощах законодавства, пов’язаних з оформленням подібної документації.

Неправильні дії можуть дорого обійтися. Адвокат, що спеціалізується на питаннях сімейного права, зможе надати кваліфіковану консультацію і допомогти клієнту вирішити складні життєві ситуації.

Скориставшись послугами професіонала, клієнт уникне можливих неприємностей і забезпечить успішне вирішення питання, яке може бути досягнуто шляхом мирної домовленості з другою стороною.