В польських сосисках виявили небезпечні бактерії: перевірте чи немає їх у Вас вдома

Головний санітарний інспектор Польщі застерігає покупців щодо бактерій лістерії в одній партії сосисок з шинкою 250 g “Pikok Pure”. Інспектор наказав вилучити ці сосиски з магазинів Lidl, а завод у Соколові розпочав процедуру відкликання своєї продукції.

Про це повідомляє польське видання “Onet“, передає “Це моя Україна”.

Сосиски з  Lidl

Партія розповсюджується мережею магазинів Lidl у Польщі і випускається Sokołów SA, філією в Чижеві, із терміном використання до 4 травня 2021 року.

Перевірте чи немає цих сосисок у Вас вдома:

“Номер партії: C 10349134, ідентифікаційний номер 20134001”– зазначаєють в GIS.

Лістеріоз

Громадське попередження про їжу було видано через виявлення присутності Listeria monocytogenes в результаті офіційної діяльності Ветеринарної інспекції.

“Вживання їжі з наявністю Listeria monocytogenes, може призвести до хвороби, яка називається лістеріоз”, – нагадує GIS.

Після негайного повідомлення виробника завод запустив процедуру відкликання продукції.

“Офіційні органи контролю за харчовими продуктами контролюють процес відкликання”, – запевнив Інспектор, а сама компанія поінформувала одержувачів про необхідність припинити розподіл, відкликання та утилізацію партії вищезазначеного продукту.

Головний санітарний інспектор рекомендує не вживати продукт сосиски з шинкою 250 g “Pikok Pure”, позначений номером партії та датою використання, адже споживання цього продукту може викликати важку хворобу.

Раніше ми писали: У Польщі троє робітників з України, врятували від смерті молодого поляка (фото).