Яка процедура найефективніше видаляє небажане волосся?

Багато жінок та чоловіків хочуть раз і назавжди позбутися небажаного волосся на різних ділянках свого тіла, але, в більшості випадків волосся знову відростає і завдає клопоту тій чи іншій людині. На щастя сучасні технології дозволяють нам пройти поцедури, які позбавлять від небажаного волосся. Серед таких процедур – діодна лазерна епіляція.

Видалення небажаного волосся діодним лазером вважається «золотим стандартом епіляції». Саме правильно підібрана довжина хвилі дозволяє променю проникати глибоко в шкіру і впливати на фолікул, сприяючи його руйнуванню. А ціна на лазерну епіляцію в Києві є достатньо доступного для більшості населення, тому Вам не варто переживати за те, що Ви поратите тисячі доларів на цю процедуру.

505838b
діодна лазерна епіляція

Лазерна епіляція доданими лазером має такі переваги:

  • Ефективність. Устаткування використовується для видалення небажаного волосся на всіх частинах тіла, добре справляється з видаленням темного і світлого волосся. В середньому для досягнення максимального ефекту потрібно пройти 6-10 сеансів.
  • Безпека. Лазер руйнує фолікули, не зачіпаючи внутрішні органи і клітини шкіри. В ході процедури виключається взаємодія з кров’ю, що виключає ризик зараження гепатитом, синдромом набутого імунодефіциту і іншими захворюваннями. Епіляцію можуть робити люди з засмаглою і смаглявою від природи шкірою, не боячись появи опіків і подразнення.
  • Відсутність болю і дискомфорту. Завдяки використанню охолоджуючої насадки процедура проходить безболісно. При нагріванні фолікулів спостерігається легке поколювання.
  • Оперативність. На відміну від інших способів видалення волосся, лазерна епіляція діодом проходить швидко (в тому числі на великих ділянках шкіри).

Як працює діодний лазер

У волосі людини міститься пігмент меланін, здатний поглинати інфрачервоне випромінювання. Під час епіляції енергія світлового імпульсу передається фолікулу і перетворюється в тепло, сприяючи нагріванню і руйнування цибулини волосини. Цілісність шкірного покриву при цьому зберігається.

Лазерне обладнання впливає на волосся, що знаходяться у фазі анагена – стадії активного росту. Тому для повного видалення небажаного волосся потрібно пройти курс, що складається з декількох процедур. Тривалість інтервалів між сеансами визначає косметолог, враховуючи індивідуальні особливості організму. Такий підхід дозволяє досягти максимального результату в стислі терміни.

Порядок проведення процедури

Переконавшись в тому, що у клієнта немає протипоказань до проведення процедури, фахівець пропонує йому лягти на кушетку і надіти захисні окуляри.

Подальші дії виглядають приблизно ось так:

  1. Очищення шкіри від пилу, косметики, поту.
  2. Нанесення гелю.
  3. Послідовна обробка обраної зони.
  4. Видалення залишків гелю.

Діодна лазерна епіляція- ефективний спосіб позбутися від волосся на будь-якій ділянці тіла. Таку процедуру можна рекомендувати не тільки жінкам, а й чоловікам. Завдяки технології безперервного випромінювання діодний лазер дозволяє швидко обробляти такі об’ємні зони, як ноги, спина і груди.