Грабіжники напали в Києві на блогерку і виманили в неї понад 38 млн. грн.

У столиці бандити скоїли розбійний напад на блогерку, погрожували їй з донькою, і змусили перерахувати на їх електронний гаманець 25 біткоінів, що становить 1,4 млн доларів або близько 38 860 000 гривень.

Про це повідомляють у прес-службі Національної поліції, передає “Це моя Україна”.

Щоб замести сліди, організатор злочинної схеми-37 – річний уродженець Ірану – намагався вивезти потерпілу та її дитину до Туреччини. Але були затримані правоохоронцями в ході спецоперації. Спільниками зловмисника виявилися двоє громадян Ірану, які тривалий час проживали в Україні.

За місцями проживання трьох фігурантів провели обшуки, були вилучені речдоки.

Деталі злочину розповів начальник Департаменту міграційної поліції НПУ Сергій Пантелєєв.

Як було встановлено, лідер злочинного угруповання в Туреччині зв’язався з потерпілою блогеркою з Ірану і розповів, що найближчим часом місцеві правоохоронці можуть затримати її та екстрадувати в Іран за активну блогерську діяльність, що суперечить нормам моралі цієї країни.

Чоловік за 100 тисяч доларів запропонував організувати їй та її дитині перетин державного кордону з Туреччини до України, а також оформити їм відповідний міграційний статус, щоб уникнути екстрадиції.

Вже в Києві організатор злочинної схеми розмістив блогерку з дочкою в орендованій квартирі та спланував розбійний напад.

Лідеру угруповання повідомили про підозру у скоєнні двох злочинів – незаконному позбавленні волі або викраденні людини і розбійному нападі, а його двом спільникам – у скоєнні розбійного нападу. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.