“Били кропивою і шлангом по голому тілу, а рани посипали сіллю”: підлітки жорстоко закатували 32-річного чоловіка на Житомирщині

На Житомирщині троє підлітків насмерть закатували 32-річного українця. Хлопці жорстоко побили жертву, а після цього посипали закривавлені сідниці сіллю. Чоловік таких тортур не витримав і практично зранку помер.

Про це розповідають у “Надзвичайних Новинах”, передає “Це моя Україна”.

Вранці побитого чоловіка знайшла його співмешканка Наталія біля літньої кухні.

“Він лежав на порозі, у нього були приспущені плавки. І я глянула на тіло, він ще стогнав, дихав, але вже почав синіти підборідок”, – розповіла жінка.

Наталія одразу ж викликала швидку, але не дочекавшись медиків, чоловік помер.

Підозрюваних поліція швидко знайшла. Ними виявились троє парубків – 17, 18 і 24 років. Вони зізнались у скоєному.

Хлопці відвели чоловіка подалі від будинку, де шмагали кропивою по голому тілу, били гумовим шлангом, а потім криваві рани посипали сіллю. Все це знімали на телефон.

У поліції кажуть, найжорстокіше поводився наймолодший член компанії – 17-річний хлопець, він і вигадував тортури для чоловіка. Усі троє – із сусіднього села і вже мали справу із поліцією.

Найстарший двоюрідний брат Наталії розповів, що так хотів провчити чоловіка за сестринські образи. На допомогу покликав товаришів, але вбивати жертву вони не збиралися.

Читайте також: “Нехай у пам’яті залишиться твоя посмішка”: відійшов у засвіти маленький Мирончик, якого рятувала вся країна.