“Перед смертю він просив вибачення у дружини”: на Донбасі від куль ворога загинув 37-річний Дмитро Товчигречко

На превеликий жаль в нас знову втрати на війні. Від куль російсько-окупаційних військ загинув 37-річний боєць із Дніпропетровської області Дмитро Товчигречка. Це була його перша ротація, і він встиг прослужити всього три місяці.

Зі своєю дружиною Дмитро познайомився багато років тому. Сім’я жила дружно, але так сталося, що вони розійшлися. Однак через півтора року чоловік знову повернувся до своєї Галини.

“Він непокоївся через те, що так сталося, і дуже хотів загладити свою провину. Він мріяв про те, що з часом зможе купити їм квартиру, зробить там ремонт, вони поїдуть відпочивати на море. 6 травня вранці він подзвонив Галі. Знову просив пробачення. Цікавився родичами, як у них справи. Обіцяв, що вийде на зв’язок увечері. Але так і не встиг. Незабаром Галі подзвонили з частини і повідомили, що Діма загинув”, – розповідає сестра дружини Дмитра Тетяна.

“Обстріл почався серед білого дня. Бійці чистили окопи. Ворог виждав, коли хлопці зупинилися і спокійно розмовляли, й атакував. Пролунав вистріл, потім ще один. Наш медик відразу кинувся допомагати. Дмитра винесли на носилках, він був ще живий, у нього були розплющені очі. А коли його стали перев’язувати, то він відкинув голову – і все…” – розповідає боєць із позивним “Тихон”.

Поховають Дмитра Товчигречко в рідному Кривому Розі у понеділок, 10 травня.

Читайте також: “Пройшов пекло війни”: 25-річному учаснику АТО з Волині терміново потрібно 80 тисяч на операцію на серці.