На Прикарпатті відійшов у засвіти священник УГКЦ о. Зіновій

Зі смутком повідомляємо, що в ніч на 9 травня 2021 року , на 65 році життя та 30 році священничого служіння відійшов у засвіти священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Зіновій Семенишин.

Про це повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає “Це моя Україна”.

Так, у своєму дописі він зазначає наступне:

“Повідомлення про смерть – завжди сумна звістка! Сьогодні помер священник Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ о. Зіновій Семенишин. Покинув цей світ він на 65 році життя та 30 році священничого служіння упокоївся в Бозі. Найщиріші співчуття родині покійного. Вічная пам’ять!”

Отець Зіновій Семенишин народився 13 жовтня 1956 року в м. Караганда (Казахстан). Після закінчення Вигодської середньої школи, здобув спеціальність викладача музичної школи в Івано-Франківському музичному училищі ім. Дениса Січинського. Одружився в 1975 році. Виховував двох дітей.

Відчувши Божий поклик, у 1990 році вступив до Івано-Франківської духовної семінарії.

1 серпня 1991 р. отримав ієрейські свячення з рук світлої пам‘яті Владики Софрона Дмитерка. Душпастирське служіння здійснював у парафіях смт. Лисець, с. Стебник, смт. Вигода, с. Н. Мізунь, Пшеничник, Новошин, Новоселиця і Пациків Долинського району.

Поховають отця Зіновія в селі Пациків.

Читайте також: “Перебував у штучній комі”: на Львівщині помер молодий хлопець, який потрапив у ДТП.