У Португалії засудили інспекторів, за вбивство українського мігранта

Суд в Португалії визнав винними, та виніс вирок від 7 до 9 років за ґратами, трьом інспекторам міграційної служби Португалії, за вбивство українського трудового мігранта.

Про це повідомляє “Deutsche Welle” з посиланням на інформаційне агенство AP.

Повідомляється, що трьох інспекторів міграційної служби Португалії визнано винними у нанесенні тілесних ушкоджень, що призвело до смерті. Тілесні ушкодження вони завдали трудовому мігранту з України, під час допиту. Суд присудив двом інспекторам по 9 років за ґратами, та одному 7 років буцегарні.

Смерть Ігоря Гоменюка стала прямим наслідком поведінки підсудних, які були зобов’язані діяти інакше“, – цитує слова судді агентство AFP.

Обставини смерті Ігора Гуменюка

У ході судового процесу було з’ясовано, що у ході допиту загиблого інспектори били його кийками та ногами, чоловік перебував у цей час у наручниках. У ході побиття посадовці зламали українцю ребра, що в свою чергу спричинило смерть від удушення.

Українець, який став жертвою інспекторів, намагався потрапити в країну без чинної візи у березні 2020 року. Чоловіка затримали після того, як він відмовився сісти на літак для повернення в Україну.