Стали відомі подробиці про сім’ю, яка загинула в жахливій ДТП на Рівненщині

Трагічна подія трапилася в сім’ї Герасимчуків. Загинули мама, батько та їх півторамісячний син. Ця жахлива аварія трапилася 9 травня.  водій легковика “Аudi А4”, 34-річний рівнянин, рухаючись у напрямку міста Київ, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із мікроавтобусом “Mercedes-Benz Sprinter” під керуванням 30-річного жителя Закарпатської області.

Трагічна аварія сталася, коли сім’я їхала з кладовища, де відвідувала могили рідних, повідомляє Obozrevatel.

“У Вікторії доля була нелегкою. Вона поховала рідного брата, батька. А буквально минулого року не стало її мами, вона довго і важко хворіла. Фактично, близьких родичів у неї і не залишилося. У Андрія теж нещодавно помер батько, залишилися мама і молодший брат”, – розповідає знайома.

Зі своїм другим чоловіком Андрієм Вікторія познайомилася кілька років тому на роботі. Вони обидва працювали в “Моторвагонному депо Здолбунів”. Вікторія була економісткою, а Андрій – помічником машиніста. Трохи пізніше Андрій перевівся в “Локомотивне депо Здолбунів”. Два чи три роки тому вони одружилися й жили в квартирі Віки в Рівному.

“Вони дуже хотіли мати спільну дитину. Нарешті Бог подарував їм маленького синочка Тарасика. Хлопчик народився 16 березня. І Віка, і Андрій були на сьомому небі. Але, на жаль, щастя їхнє було таким коротким…” – згадує знайома Андрія Анастасія.

 

Про подружжя знайомі кажуть тільки хороше.

“Віка була дуже світлою, розумною, добросовісною, привітною жінкою. Батьки виховали її такою, що вірила в Бога. Андрій теж був дуже добрим. Він дбав про Віку і її сина Максима. Сама Віка про чоловіка завжди відгукувалася тільки добре”, – продовжує розповідь знайома родини.

Щирі співчуття рідним і близьким. Бережіть себе на дорогах.