Пасажир потяга “Київ – Трускавець” розтрощив купе у якому їхав

Пасажир потяга 49 Київ – Трускавець розтрощив купе вагону у якому їхав. Він розбив стіл, пошкодив постіль, вибив вікно, та насмітив по всьому купе.

Про це у Facebook повідомив керівник із комунікацій і клієнтського маркетингу пасажирського напряму “Укрзалізниці” Олександр Шевченко.

Розбитий стіл, пошкоджена постіль, вибите вікно, бруд та сміття по всьому купе – таке враження, що це Халк їздив на мінеральні води і дорогою зчепився з дементорами… Але ніт. У такому вигляді залишив по собі вагон пасажир поїзда 49 Київ – Трускавець“, – написав  Шевченко.

Нагадуємо, п’яні голі дівчата бігали вагоном: влаштували дебош у потязі “Львів-Київ”.

Олександр Шевченко повідомляє, що поліцію було повідомлено про даний інцидент, правопорушника затримано. А вагон перебуває на реставрації.

Також, Шевченко зазначає, що подібні інциденти неабияк засмучують команду, яка щодня докладає значних зусиль для ретельної підготовки сотень вагонів до літнього сезону.

Очільник комунікативного відділу розуміє, що можливо сервіс “Укрзалізниці” не завжди ідеальний, однак відомство над цим працює. Він наголошує, що тисячі людей за лаштунками роблять усе, для комфортних подорожей людей. Та просить пасажирів не “свинячити”.