У Туреччині загинула молода пара студентів з міста Суми

Під час відпочинку в Туреччині, загинула молода пара студентів одного із ВНЗ міста суми.

Про це повідомляє ВНЗ де навчались загиблі.

Як ідеться у повідомленні, 15 травня загинули двоє студентів Інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ Попов Олександр та Анастасія Пришко. 

У інституті розповідають, що загиблі були яскравими, талановитими, цілеспрямованими, красива та любляча пара. Також, Олександр та Анастасія були активними членами студентського директорату інституту.

Словами складно виразити біль та сум. Колектив інституту БіЕМ щиро співчуває рідним та близьким загиблих, сумуємо разом з вами. Світла пам’ять у наших серцях“, – резюмували у повідомлені ВНЗ де навчались загиблі.

Як повідомляє “Данкор” з посиланням на турецьке видання “Hurriyet”, молода пара загинула розбившись у орендованому автомобілі, у місті Денізлі. Також, повідомляється, що автівка їхала з Анталії, окрім Олександра та Анастасії в автівці перебували ще двоє українців. Водій не впорався з керуванням і автомобіль перекинувся.

Олександр Попов загинув на місці, Анастасія Пришко померла в лікарні. Двоє інших українців – дівчина і хлопець – доставлені в лікарню.

Глава студентської ради при облдержадміністрації, колишній студректор СумДУ Микита Ковалевський підтвердив Суспільному, що травмовані – Владислав Зіркан і Анастасія Нестеренко, які також вчилися в СумДУ.

Він також розповів, що друзі загиблих сумчан оголосили про збір коштів для допомоги батькам.