“Зранку не прокинулась”: померла українка, яка потрапила у ДТП автобуса в Польщі

Дівчина понад два місяці боролась за життя. Померла Анастасія Кочеткова, яка постраждала у ДТП українського рейсового автобуса в Польщі.

Про трагічну подію 16 травня у своєму Facebook, також повідомила колишня колега та подруга Насті Альбіна Гуменюк.

Настя вранці не прокинулася. Щирі співчуття рідним та близьким“, – написала Альбіна.

Також у офіційній групі, де волонтери публікували інформацію про лікування Анастасії, збирали кошти на її реабілітацію, також з’явився допис про смерть кам’янчанки.

Сьогодні наша прекрасна дівчинка Анастасія Кочеткова пішла до Господа. Наші щирі співчуття родині. Траур. Дуже жалобно. Подробиць поки що немає. Дозвольте нам сумувати з родиною”, – ідеться у повідомленні.

Відомо, що Анастасія проходила лікування та реабілітацію в клініці у Польщі. Вона перенесла кілька операцій, потроху починала ходити та розмовляти. Вона справжній борець за життя – казали про Настю. Поряд з нею увесь цей час була мама.

Нагадуємо, що у ніч з пятниці на суботу 5 березня, поблизу Кашице в Польщі у ДТП потрапив рейсовий автобус Познань-Херсон. Внаслідок ДТП загинули 5 українців. Водій автобуса протаранив відбійник та з’їхав у кювет. У Автобусі перебувало 57 українців, включно з 2 водіями. Автобус прямував у напрямку кордону з Україною.