“На жаль не врятували”: у Черкасах помер дев’ятикласник, який отримав кульове поранення в голову

У місті Черкаси помер дев’ятикласник Артем Попов, який під час занять у шкільному тирі отримав кульове поранення в голову. Хлопець місяць перебував в комі.

Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на своїй сторінці у фейсбуці.

“Сумна звістка…

На жаль, сьогодні, перестало битись серце дев’ятикласника Черкаської загальноосвітньої школа №34 Артема Попова, який місяць тому травмувався у тирі КДЮСШ №2.

Не вистачить слів, щоб висловити весь сум та біль… Коли трагічно обривається юне життя – весь світ стає біднішим, зникають неповторні мрії та прагнення, і тільки у пам’яті рідних та близьких зберігається часточка чистої душі, яка відлетіла у засвіти.

Від імені Департаменту освіти та гуманітарної політики висловлюємо співчуття рідним Артема. Ваше горе, навіть розділене на всю міську громаду, не стане меншим, але всім разом його буде хоч трохи легше пережити.

Тримайтесь. ”  – йдеться у дописі.

Черкаські медики протягом місяця боролися за життя дитини. Хлопчик перебував у комі, увесь цей час його життя підтримував апарат.

Зазначимо, ще 19 квітня Артема госпіталізували до Черкаської обласної лікарні із проникаючим вогнепальним пораненням голови у вкрай тяжкому стані. Куля пройшла через увесь мозок.

Нагадаємо, учень 9 класу під час тренування з кульової стрільби, отримав поранення в той час, коли тренер-викладач вийшов з приміщення тиру. Також, правоохоронці затримали тренера відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.