В Італії поліція знайшла тіло 29-річної українки, яка загадково зникла минулоріч

Тіло 29-річної українки Христини Новак було знайдено поліцією Пізи в котеджі біля міста Кастельфранко ді Сотто, недалеко від того місця де вона жила до того як зникла в листопаді 2020 року. Ще в березні італійські правоохоронці заарештували сусіда дівчини Франческо Лупіно. Затриманий був пов’язаний з хлопцем Христини Новак, який раніше був заарештований за наркотики та інші злочини.

Як повідомляє “IL Tirreno” тіло українки, яка зникла у листопаді минулого року у Кастельфранко ді Сотто, було знайдено в котеджі поблизу того ж муніципалітету в районі Пізана. Поліцейські виявили його поблизу місця, де ввостаннє телефон жінки передавав сигнал.

Зникнення Христини Новак

Приблизно з 9 листопада 2020 року з’язок з дівчиною пропав, від неї не було жодних звісток. Христина Новак зникла раптово залишивши в дома сумку з документами, особисті речі, ба більше улюблену собачку. Мама дівчини почала бити на сполох. Після повідомлення про зникнення поліція розпочала розслідування, пропрацьовуючи різні версії.

Нагадаємо, дівчина зникла практично зразу після арешту її нареченого Айрама Гонзалеса Негріма, 41-річного підприємця іспанського походження, якого звинувачують у незаконному носінні зброї і боєприпасів, зберігання крадених товарів, збереження наркотичних речовин з метою торгівлі. Зброю і наркотики було знайдено у домі, де пара проживала разом. Проти Христини поліція не висунула жодних звинувачень.

Затримання ймовірного вбивці

На прикінці березня 2021 року поліція затримала ймовірного вбивцю Христини, яким виявився її сусід-італієць. 49-річного Франческо Лупіно звинуватили у вбивстві та приховування тіла 29-річної одеситки Христини Новак. Він був діловим партнером нареченого дівчини. Франческо Лупіно заарештували зранку 23 березня за наказом прокуратури Пізи.